0

Huawei MediaPad wraz ze smartfonem Vision trafi na Wyspy Brytyjskie

Huawei MediaPadDo niedawna, Huawei był postrzegany jako azjatycka firma, która specjalizuje się przede wszystkim w tanich i raczej słabych jakościowo urządzeniach mobilnych. W ostatnim czasie zaczęło się to jednak zmieniać – przedsiębiorstwo podjęło ryzyko i próbuje spopularyzować droższe, ale i zarazem o wiele lepsze produkty. Pomiędzy nimi znajduje się między innymi siedmiocalowy tablet MediaPad, który trafił już na rynek Stanów Zjednoczonych (jego nazwa w USA to T-Mobile SpringBorad). Jak udało nam sie dowiedzieć, urządzenie zadebiutuje także  Europie, a dokładniej mówiąc w Wielkiej Brytanii na początku następnego roku.

Siedmiocalowy tablet, był jednym z pierwszych, na którym znalazł się Android 3.2 Honeycomb i który uzmysłowił nam, że korzystanie z tabletów w trybie diagonalnym także może być wygodne i komfortowe. Konsumenci w UK będą mogli zakupić model pozbawiony 3G, otrzymają jednak łączność WiFi, dwurdzeniowy procesor, podwójny aparat oraz wyjście HDMI, a wszystko to za dokładnie 275 funtów.

Innym urządzeniem mobilnym od Huawei, której pojawi się na Wyspach Brytyjskich jest działający także na Gingerbreadzie smartfon Vision – jego premiera na rynku brytyjskim zaplanowana została na okres świąt bożonarodzeniowych i jeżeli nic się nie zmieni do tego czasu, to powinien być dostępny już od 25 funtów!

Jak myślicie, czy tablet od Huawei ma szanse zdobyć sobie uznanie na rynku europejskim i czy trafi także do innych krajów na Starym Kontynencie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel