1

Lenovo ThinkPad X1 Hybrid – ultrabook z Androidem

LenovoLenovo jest firmą, która potrafi narobić sporo zamieszania nie tylko na rynku tabletów, ale jak widać ostatnio także w segmencie ultrabooków, szczególnie za sprawą jednego z najnowszych modeli, który został dopiero ujawniony. Mowa tutaj o ThinkPad X1 Hybrid, który łączy w sobie innowacyjny design i możliwości X1 oraz funkcjonalność Androida zapewniającą dłuższą żywotność baterii.

Na urządzeniu znajdziemy między innymi oprogramowanie Instant Media Mode, przystosowane oczywiście pod Androida, które sprawi, że OS od Googla będzie niezwykle podobny do tego, który Lenovo oferuje na swoich tabletach. Ogromną zaletą jest fakt, że Hybrid posiada natychmiastowe bootowanie, podwojoną żywotność baterii sięgającą nawet dziesięciu godzin surfowania po internecie oraz niezwykle przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs.

Jestem ciekawy, czy urządzenie będzie posiadało możliwość przełączania systemu w trakcie używania, czy też po prostu będzie bootowało oba OS-y podczas każdego uruchomienia. Jeżeli tak, to co oprócz Androida może znaleźć się w Lenovo ThinkPad X1 Hybrid? MeeGo, Windows 7 albo może jego nowsza wersja? Obojętnie na co nie padnie ostateczny wybór, to model ten będzie z pewnością o niebo lepszy od tabletu Lenovo IdeaPad 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel