0

Amazon Kindle już dzisiaj dostępny na Best Buy!

Amazon Kindle FireNiejednokrotnie wzmiankowany na ramach naszego serwisu Amazon Kindle Fire, w końcu pojawił się w sprzedaży! Już dzisiaj możemy nabyć go w sklepie internetowym Best Buy – zakup ten kosztować będzie nas niespełna 200$, w zamian, za które otrzymujemy naprawdę bardzo dobre urządzenie. Siedmiocalowy tablet nie jest przeciętnym gadżetem z Androidem, ale raczej czymś wyjątkowym i opierającym się na usługach i ofertach Amazona.

Musisz pamiętać, iż Kindle Fire zamówić możesz już dzisiaj, dostawa nie będzie miała miejsca jednak wcześniej niż przed dwudziestym pierwszym listopada, czyli wtedy kiedy tablet od Amazona powinien trafić na półki sklepowe.

Wszystkim tym, którzy nie pamiętają w co wyposażone jest urządzenie, przypominany że bazuje na chmurze informacyjnej, nie posiada aparatu, wyposażone jest w siedmiocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024×600 pikseli, dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4 o częstotliwości taktowania 1GHz na każdym rdzeniu, 512MB pamięci RAM i 8GB pamięci wewnętrznej. Analitycy przewidują, że w przeciągu najbliższych miesięcy Amazonowi uda sprzedać się kilka milionów egzemplarzy nowego urządzenia. A czy wy macie zamiar dołączyć się do jednego z grona szczęśliwych posiadaczy? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel