0

HP TouchPad GO – siedmiocalowy tablet z WebOS

TouchPad GoHP jest prawdopodobnie jedną z najbardziej niezdecydowanych firm w historii – już od dłuższego czasu bowiem zmienia swoje decyzje co do rezygnacji z TouchPada i jednocześnie z całej działalności związanej z komputerami. Kiedy wydawało się, że dziesięciocalowy tablet TouchPad WebOS przeszedł do historii i już nie pojawi się nigdy na półkach sklepowych, przedsiębiorstwo zaskakuje nas praktycznie identycznym, siedmiocalowym modelem

Mowa tutaj o TouchPad Go, który ponownie wspierany jest przez system WebOS i który według nas nigdy nie trafi do sprzedaży, dlaczego? Jeszcze w sierpniu HP zdecydowało się zrezygnować z mało popularnego wśród użytkowników WebOS, nagle jednak wycofuje się z tej decyzji i ma zamiar wykorzystać go ponownie. Urządzenie może i spotkałoby się z jakimkolwiek zainteresowaniem, musiało by być jednak odpowiednio wycenione, czyli o wiele tańsze.

Nowy model TouchPad będzie posiadał najprawdopodobniej proporcje w skali 4:3 i szczerze mówiąc wygląda praktycznie tak samo jak jego dziesięciocalowy brat, może jest nieco cieńszy. Przycisk Home został umieszczony na dłuższym boku i model najprawdopodobniej będzie w stanie obsługiwać łączność 3G oraz rozdzielczość 1024×768 pikseli.

Należy pamiętać, że przedsiębiorstwo cały czas posiada około 100 tysięcy niesprzedanych TouchPadów – czy miejsce będzie miała więc kolejna ogromna wyprzedaż urządzeń z Snapdragon 1,5GHz CPU, z 32GB pamięci wewnętrznej, NFC oraz aparatem 5MP?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel