0

Goclever TAB T72GPS TV PL – tablet z nawigacją GPS i tunerem DVB-T

Goclever TAB T72GPS TV PLFirma Goclever wprowadza do sprzedaży na terenie polski nowy, multimedialny tablet internetowy Goclever TAB T72GPS TV PL. Tablet wyróżnia się dostępem do nawigacji GPS oraz tunerem DVB-T.

Tablet wyposażono w procesor Telechips TCC9201 720MHz i 256MB pamięci RAM DDR2. Dane można zapisywać we wbudowanej pamięci flash 4GB lub na kartach pamięci poprzez slot microSD, obsługujący karty o maksymalnej pojemności 32GB. Do złącza USB 2.0 można podłączyć zewnętrzne pamięci masowe. Litowo-polimerowa bateria 2200mAh zapewnia pracę urządzenia przez 3 godziny.

Dotykowy ekran rezystancyjny o przekątnej 7” pracuje w rozdzielczości 800×480 pikseli. Miłośnicy filmów mogą wykorzystać port HDMI, umożliwiający podłączenie tabletu do odbiornika TV i oglądanie wideo w rozdzielczości 1080p. TAB T72GPS TV PL obsługuje wideo w formatach: AVI, DIVX, WMV, ASF i MP4. Ponadto posiada odtwarzacz plików audio MP3 oraz WMA i gniazdo słuchawek. Do tego dochodzi przeglądarka obrazów zapisanych w formatach JPG, PNG, GIF i BMP i czytnik książek elektronicznych w formatach HTML, PDF, RTF.

Goclever TAB T72GPS TV PL

Do dyspozycji użytkownika jest mapa Goclever map Polska for Android, pokrywająca 99% powierzchni Polski i zawierająca plany 5351 miast (dane eMapa z czerwca 2011 r.). Dotarcie do celu ułatwiają teksturowane budynki 3D i asystent pasa ruchu. Oprócz kompletnej sieci drogowej, posiada aktualną bazę fotoradarów i tysiące punktów POI. Dla wygodniejszego korzystania z urządzenia jako nawigacji, producent do zestawu dołącza uchwyt samochodowy i ładowarkę samochodową.

Wbudowana karta Wi-Fi 802.11b/g gwarantuje bezprzewodową łączność, która daje dostęp m.in. do tysięcy internetowych stacji radiowych i telewizyjnych oraz materiałów podcastowych.

Tablet Goclever TAB T72GPS TV PL będzie dostępny w sprzedaży od 25 listopada br. w cenie 599 zł z mapą Polski i 699 zł z mapą Europy. Producent oferuje na swoje urządzenia 24‑miesięczną gwarancję door-to-door.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz