1

Sony Tablet S teraz z modemem 3G

Sony S1 oraz Sony S2Firma Sony wprowadza do sprzedaży multimedialny tablet internetowy Sony Tablet S z wbudowanym modułem do obsługi sieci 3G.

Dzięki systemowi 3G Sony Tablet S zapewnia użytkownikom bezpośredni dostęp do informacji i możliwość transmisji danych, bez konieczności połączenia z siecią Wi-Fi. Wystarczy do tego karta SIM dowolnego operatora i plan taryfowy umożliwiający transmisję danych 3G. Modem 3G, wraz innymi parametrami technicznymi tabletu, czyni z niego nieodłącznego asystenta, nie tylko w sprawach służbowych, ale także w życiu codziennym.

Sony Tablet S został zaprojektowany z myślą o komforcie użytkowania – dzięki wykorzystaniu potencjału systemu operacyjnego Android urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji – często niespotykanych w sprzęcie tej klasy. Jedną z nich jest wsparcie dla technologii Adobe Flash, zapewniające bezproblemowe odtwarzanie plików filmowych w rozdzielczości nawet powyżej 720p. Ponadto, Sony Tablet S rozpoznaje dyski zewnętrzne, co pozwala na transfer plików z i do tabletu, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Nowy tablet Sony wspiera także USB i karty pamięci, co oznacza, że użytkownik może powiększyć pamięć urządzenia poprzez włożenie do niego karty SD.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz