1

Tablet tPAD-7270 z DVB-T MPEG4 dostępny w Groupon.pl

Trak tPAD 7270Firma Trak Electronics przygotowała kolejną, godną polecenia ofertę. Tablet tPAD-7270 umożliwiający odbiór bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej jest już dostępny na portalu zniżkowym Groupon.pl w atrakcyjnej cenie. Obok upustu klient otrzymuje dodatkowe akcesoria i kupony rabatowe wartości aż 197zł

Wbudowany tuner DVB-T/ MPEG4
, moduł bezprzewodowej sieci WiFi, system operacyjny Android 2.3 Gingerbread, wydajny procesor ARM11, złącze HDMI oraz wysokiej jakości 7” ekran dotykowy z dwupunktową technologią multitouch- to tylko niektóre zalety oferowanego przez polską firmę urządzenia.

tPAD 7270 doskonale sprawdza się nie tylko w roli odtwarzacza filmów i muzyki, konsoli do gier, czytnika książek elektronicznych, ale również odbiornika bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej.

Użytkownicy mogą cieszyć się cyfrowym odbiorem takich kanałów jak: TVP1, TVP2, TVP Info, Polo TV, Eska TV, ATM Rozrywka TV, U-TV, Polsat, Polsat Sport News, TVN, TVN7, TV4, TV Puls, Puls Kids, TVP Kultura, TVP Historia.
Emisja cyfrowa, w przeciwieństwie do obecnej, analogowej, gwarantuje idealną jakość obrazu i dźwięku. Można zapomnieć o efekcie „śnieżenia” czy „odbić”. Dźwięk w DVB-T przesyłany jest również cyfrowo w najwyższej jakości.
Dzięki temu, że urządzenie dysponuje wyjściem HDMI możemy podłączyć do niego zewnętrzny ekran i wyświetlać obraz z tabletu bezpośrednio na ekranie telewizora lub projektora, przekształcając tym samym nasz zwykły, domowy telewizor w Smart TV.

Za pośrednictwem portu miniUSB lub wbudowanego modułu bezprzewodowej sieci WIFI możemy łączyć tablet z najróżniejszymi urządzeniami zewnętrznymi i przesyłać także ich zawartość wprost na ekran naszego telewizora.

Tablet obsługuje wszystkie popularne formaty plików audio i video – bez problemu odtwarza m.in. filmy w rozdzielczości Full HD (można je oglądać na wbudowanym ekranie lub zewnętrznym wyświetlaczu). Ale filmy to nie wszystko – wydajny procesor sprawia, że tablet doskonale nadaje się również do uruchamiania gier (tysiące tytułów – płatnych i darmowych – są dostępne w Android Market). Sterowanie w grach ułatwia wbudowany akcelerometr, dzięki któremu możemy poprzez odpowiednie przechylenie urządzenia np. kierować autem w grze.

Warto wspomnieć, że przy zakupie urządzenia dodatkowo otrzymamy także praktyczne etui, uchwyt pozwalający na wygodne korzystanie z tabletu np. w samochodzie oraz bon zniżkowy w wysokości 30% na zakupy akcesoriów Trak w sklepie internetowym www.mobiteq.com.pl. Brzmi zachęcająco? To nie koniec! Dodatkowo Trak Electronics we współpracy z firmą NetPress, właścicielem serwisu Nexto.pl oferującego tysiące książek elektronicznych w wersji e-book oraz audio jak również e-prasę, przygotowali promocyjną ofertę w postaci bonu premiowego o wartości 30zł uprawniającego do jednorazowego upustu na zakup elektronicznych książek w serwisie Nexto.pl.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz