0

Wyciek zdjęć prasowych tabletowej wersji Ice Cream Sandwich

wyciekSamsung Galaxy Nexus jest coraz bliżej swojego międzynarodowego debiutu, cały czas nie wiemy jednak zbyt wiele o najnowszej wersji Androida, która ma znaleźć między innymi właśnie na tym urządzeniu. Udało nam się jednak uzyskać drobne podpowiedzi, a to wszystko dzięki zdjęciom prasowym, które wyciekły w ostatnim czasie i dają nam pogląd jak może prezentować się Ice Cream Sandwich w wersji tabletowej.

Ostatnio można było usłyszeć, że pośród pierwszych modeli, które otrzymają aktualizację do najnowszego OS-a, znajdzie się między innymi Samsung Galaxy Tab oraz Motorola XOOM. Spodziewamy się także, że Android 4.0 zostanie uruchomiony na dopiero przygotowywanym HTC Quattro i najprawdopodobniej także na wybranych modelach Acera i Lenovo. Obrazek, znajdujący się nad postem, jest właśnie jednym z tych, które wyciekły i przedstawia nam dwa urządzenia – pierwsze przypomina Galaxy Nexus, drugie natomiast wygląda podobnie do Galaxy Tab.

Oczywiście, nie spodziewajmy się tak dużych zmian w Androidzie 4.0, jakie przyniósł z sobą na przykład Honeycomb. Warto zauważyć jednak, że trzy przyciski w lewym dolnym rogu mają zmieniony design i zastosowane zostały akcenty w kolorze błękitnym. Google zdecydowało się także zmienić standardową czcionkę oraz ikonki i symbole dla różnych stanów działania.

Musimy jeszcze trochę poczekać, zanim będziemy mogli w pełni przetestować Androida Ice Cream Sandwich na tabletach, osobiście jestem jednak optymistą i liczę na to, że przed końcem roku będzie to możliwe. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel