0

Malata T10 – tablet z podwójnym ekranem elektromagnetycznym

Malata T10Malata to tablet chińskiej firmy, o którym już wcześniej z pewnością musieliście słyszeć, szczególnie przy okazji modelu Zpad T8, który zdobył większą popularność w rumuńskim rebrandingu jako Evolio Neura. Przedsiębiorstwo z Dalekiego Wschodu nie poprzestało jednak na tym jednym urządzeniu i ma zamiar wypuścić w następnym czasie kolejny, naprawdę unikalny produkt, a mianowicie T10.

Malata oferuje nam tabletz dwom ekranami, jednym pojemnościowym i drugim elektromagnetycznym, co ma wpłynąć na zwielokrotnienie jego wydajności. Użytkownik ma możliwość przełączania pomiędzy dwoma ekranami poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Pierwszy z nich wykorzystywany ma być głównie do rozrywki, elektromagnetyczny natomiast stricte do pracy.

Wprowadzenie informacji jest niezwykle łatwe, a wszystko to dzięki elektromagnetycznemu pióru. Malata T10 posiada naprawdę ciekawe specyfikacje – na jej pokładzie znajdziemy między innymi dwurdzeniowy procesor Tegra 2 o taktowaniu 1GHz, siedmiocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024×600 pisekli, 1GB pamięci RAM DDR2, 16 lub 32GB wewnętrznej pamięci, aparat 5MP oraz Androida 2.3. Model posiada także obsługę łączności WCDMA 3G, funkcję telefonu i baterię o pojemności 400mAh. Dwa ekrany sprawiają, że jest jednak urządzeniem dosyć grubym, o szerokości sięgającej prawie 14mm.

Jak myślicie, czy urządzenie tego typu ma szansę przyjąć się na naszym rodzimym rynku? Czy bylibyście zainteresowani jego ewentualnym zakupem?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel