0

Wystartowała produkcja wyświetlaczy do iPadów 3 – czy iPad Mini w końcu się pojawi?

iPadZ wszystkich pogłosek dotyczących dostawców mających być rzekomo odpowiedzialnymi za przygotowanie wyświetlaczy Retina do iPadów 3, najbardziej interesuje fakt, co stało się z Ipadem Mini, który posiadać miał ponoć siedem cali? Oczywiście były to tylko plotki, informacje wydawały się jednak wiarygodne.. Jeżeli chodzi natomiast o samego iPada w kolejnej odsłonie, to udało nam się dowiedzieć, że ekrany są już w fazie produkcyjnej i Apple ma je otrzymać w najbliższym czasie.

Ponadto, miliony wyświetlaczy zostało przygotowanych już trochę wcześniej, jest to więc mocny dowód na to, że gigant z Cupertino liczy na to, że kolejna odsłona tabletu okaże się prawdziwym sukcesem. Potentaci rynkowi tacy jak Samsung Electronics, LG Display oraz Sharp mieli ponoć przygotować ponad milion ekranów wysokiej jakości, które wykorzystane zostaną najprawdopodobniej w pierwszych modelach, wchodzących w ostateczną fazę produkcyjną na początku stycznia.

Liczba ta ma jednak wzrosnąć dwukrotnie, a dostawcy odpowiedzialni za moduł dotykowy, czyli TPK Holding oraz Wintek, też zabrali się do ciężkiej pracy i mają dostarczyć komponenty do końca miesiąca. Cały czas jednak zastanawia nas informacja co z Ipadem Mini, który debiutować miał na początku roku i być dostępny w sklepach już od 200$?

Jak myślicie, czy jest szansa, że kiedykolwiek zobaczymy pomniejszony model iPada?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel