0

W drugim kwartale 2012 możemy spodziewać się 8,9-calowego Kindle Fire?

Amazon Kindle FireWedług informacji, do których dotarł serwis DigiTimes, już w drugim kwartale przyszłego roku, będziemy mogli zobaczyć nowego Kindle Fire. Model ten ma trafić na półki sklepowe w formacie, który został zastosowany w jednym z ostatnich tabletów Samsunga, więc najprawdopodobniej możemy spodziewać się wyświetlacza o przekątnej 8,9 cala. Jest to informacja zaskakująca, szczególnie, że według ostatnich pogłosek, Amazon miał przygotowywać się do wypuszczenia urządzenia 10,1-calowego.

Źródła, o których mowa na początku postu, podają także, że internetowy sprzedawca chce podjąć współpracę z LG Display oraz Samsungiem – oba te przedsiębiorstwa miałyby być zaangażowane w przygotowanie ekranów o przekątnej 8,9 cala. Wydaje się jednak, że Amazon nie rezygnuje także z modelu dziesięciocalowego i jeżeli nic się nie zmieni, to dwa nowe Kindle Fire trafią na rynek w przyszłym roku. Na liście partnerów, wymieniana jest także firma Foxconn, która ma brać czynny udział w przygotowaniu kolejnych urządzeń.

Informacje te oczywiście wymagały będą jeszcze potwierdzenia, na razie więc skupmy się na obecnej wersji tabletu, przed którą postawiono naprawdę ogromne wymagania sprzedażowe – jeżeli nie zostaną one chociaż w części zrealizowane, wtedy może się okazać, że wspomniane powyżej modele w ogóle nie ujrzą światła dziennego.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel