0

Android 4.0 Ice Cream Sandwich pojawi się na Samsung Galaxy Tab 10,1 dzięki CyanogenMod

CyanogenDuża część ludzi przy zakupie tabletu, wolała postawić na nowoczesny model, mając nadzieję, że doczekają się w najbliższym czasie aktualizacji Androida do najnowszej wersji.. i jak zwykle, kiedy Samsung oraz Google biorą się za upgrade oprogramowania, doskonale wiemy, że może to trochę potrwać. Cóż, za szczęśliwców z pewnością mogą uważać się posiadacze Galaxy Tab 10,1, którzy chyba najwcześniej i oczywiście nieoficjalnie otrzyma aktualizację – wszystko to za sprawą CyanogenMod.

Zespół odpowiedzialny za rozwijanie jednego z najpopularniejszych modyfikowanych ROM-ów, bardzo ciężko pracuje, aby wypuścić wersję Androida 4.0. Nie tak dawno temu, Google dało dostęp do kodu źródłowego Ice Cream Sandwich i na profili Google+ Cynaogen mogliśmy przeczytać, że CyanogenMode w wersji 9 jest już prawie ukończony i zoptymalizowany właśnie pod Samsunga Galaxy Tab 10,1. Steve Kondik, jeden z odpowiedzialnych za cały projekt, twierdzi, że system sprawuje się znakomicie i nie może się doczekać, kiedy w końcu będzie mógł podzielić się nim z innymi.

Pliki będą udostępniane poprzez mirrory dla różnych części geograficznych na świecie, dzięki czemu ICS trafi na Twoje urządzenie szybciej niż się tego spodziewasz. Możesz także liczyć na to, że Android 4.0 w wersji Cyanogen da się uruchomić na Motoroli XOOM i kilku innych tabletach, na to trzeba będzie poczekać jednak trochę dłużej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel