0

ZTE V55 – tablet z Honeycombem gotowy do debiutu?

ZTE V55Jeszcze w październiku, ZTE V55 był tajemniczym urządzeniem działającym na Androidzie, o którym nie wiedzieliśmy praktycznie nic. O dziwo, do dzisiaj ten stan rzeczy nie uległ większej zmianie i jedyne co możemy potwierdzić na sto procent, to że jest to urządzenie CDMA z bezprzewodową technologią Bluetooth.

Potwierdzić udało się także informację, że tablet działać będzie na Honeycombie i to w wersji z naprawdę ładnie wykonanymi widżetami, oczywiście jeżeli obrazek znajdujący się nad postem nie był poddany obróbce. Udało nam się także dowiedzieć, że za dystrybucję urządzenia odpowiedzialna będzie firma Sprint – tablet podobno już jest gotowy, aby zadebiutować pod jej marką. Nie jesteśmy jednak w stanie podać dokładnej daty premiery – jeżeli taką zdobędziemy, wtedy będziecie pierwszymi poinformowanymi. Należy pamiętać, że Sprint już posiada jedno urządzenie z Androidem od ZTE w swojej ofercie, a jest to mianowicie słuchawka Warp.

Biorąc pod uwagę, że firma ZTE tworzy przede wszystkim tanie i niskie jakościowo produkty, to tablet o którym dalej straszliwie mało wiemy, nie powinien kosztować więcej niż 200 dolarów.  Jakie są wasze przewidywania co do modelu V55? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel