2

Dell Inspiron Duo w niższej cenie w Komputroniku

Dell Inspiron Duo
Sieć sprzedaży sprzętu elektronicznego Komputronik obniża cenę multimedialnego notebooka-tabletu Dell Inspiron Duo. Cena zakupu spadła z 1999 zł na 1499 zł.

Dell Inspiron Duo przeznaczony jest dla osób, które lubią dotyk ekranu, ale czasami potrzebują kontaktu z klawiaturą. Sprzęt różni się od innych produktów tego typu możliwością obracania ekranu wokół własnej osi. Do klawiatury jest on przymocowany za pośrednictwem specjalnej ramki. Wyświetlacz HD zapewnia przy tym wyjątkowo wysoką, jak na urządzenie z tego segmentu, rozdzielczość 1366×768 pikseli przy 10-calowej przekątnej. W efekcie wszelkie multimedia są bardzo ostre. Efektownie wygląda również sam Inspiron Duo, zwłaszcza w niebieskiej lub czerwonej obudowie (w salonach Komputronik oraz internetowym sklepie Komputronik.pl dostępna jest także wersja czarna).

Produkt sprawdzi się nie tylko w roli netbooka i tabletu, ale także cyfrowej ramki na zdjęcia, szałowego budzika czy odtwarzacza muzyki. Audiofile mogą w tym celu kupić dedykowaną stację dokującą z głośnikami JBL. Wszyscy użytkownicy docenią fakt, że przełączanie funkcji dotykowych i pisania trwa zaledwie kilka sekund. Szybką pracę zapewnia dwurdzeniowy procesor Intel Atom, który współpracuje z pamięcią RAM o pojemności 2 GB. Pliki można swobodnie przechowywać na 250-gigabajtowym dysku twardym. Łączność ze światem umożliwia standard WiFi 802.11 b/g/n i Bluetooth, zaś kontakty z rodziną czy przyjaciółmi można utrzymywać między innymi za pomocą kamerki internetowej 1.3 MP i mikrofonu. Całość pracuje pod kontrolą systemu Windows 7 Home Premium. Dell Inspiron Duo jest objęty 2-letnią gwarancją producenta.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz