0

Nawigacja MapaMap Travel PL dla iPada o 20 euro tańsza!

MapaMap Travel PLProducent systemu nawigacji GPS MapaMap Travel PL, obniża cenę swojego produktu o 20 euro. MapaMap Travel PL dostępna dotychczas w cenie ponad 29 € oferowana będzie do końca 2011 roku za jedyne 9,99 €. Promocja skierowana jest dla iPhone oraz iPada.

MapaMap Travel PL to precyzyjna nawigacja „od drzwi do drzwi”
ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wymaganymi w nawigacji samochodowej po Polsce. Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie MapaMap ostrzeże przed stojącym na drodze fotoradarem, przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz pozwoli wyszukać dowolny obiekt POI.

MapaMap Travel PL dla iPhone oraz iPad do swojego dziania nie potrzebuje dostępu do Internetu gdyż jest nawigacją typu On-Board. Oznacza to że podczas jej działania mapy nie są pobierane poprzez Internet tylko zainstalowane w systemie na stałe, dzięki czemu użytkownik nie płaci za transfer danych podczas nawigacji.

Aplikacja zawiera wyjątkowo dokładne i aktualne mapy Polski, przygotowane przez polskiego producenta map cyfrowych firmę IMAGIS S.A. Dodatkowo oferowana jest w tak zwanej licencji LIFE TIME, co oznacza, że można z niej korzystać w sposób nieograniczony czasowo.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz