0

Lenovo ma zamiar wypuścić pięciocalowy tablet z Androidem – kopia Galaxy Note?

LenovoPrzed pojawieniem się na rynku Samsunga Galaxy Note, już wcześniej mogliśmy korzystać z tabletu o nietypowych rozmiarach, a mianowicie z Dell Streak. Obecnie, pojawić ma się kolejny pięciocalowy tablet, tym razem przygotowany przez Lenovo. Według zapowiedzi, ma to być urządzenie z dwurdzeniowym procesorem i Androidem na pokładzie, wypuszczone wraz z serią dziesięciocalowych tabletów.

Nie mamy pojęcia, jakie dokładniejsze specyfikacje będzie posiadał wspomniany model, jednak na zdjęciach, które krążą po sieci, można wyraźnie zauważyć port mikroUSB, wyjście HDMI, przedni aparat oraz dotykowe przyciski pojemnościowe. Niewiadomą jest także wersja systemu operacyjnego, która znajdzie zastosowanie – czy będzie to już Ice Cream Sandwich, czy Lenovo postawi jeszcze na Androida Honeycomb.

Ludzie, którzy widzieli zdjęcia pięciocalowego tabletu od Lenovo twierdzą, że wygląda niezwykle podobnie do Dell Streak 5, co nie jest wadą, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę, jak fajnym urządzeniem jest tenże model. Czy kolejny tablet o nietypowych rozmiarach będzie w stanie zagrozić Galaxy Note? Jaka jest wasza opinia?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel