0

Acer A200 pojawił się w reklamie produktów z rodziny Iconia Tab [wideo]

Iconia Tab A200Reklama, którą zobaczycie po przeczytaniu tego postu, jest chyba trochę nietrafiona – zaprezentowano na niej bowiem Acera Iconia TabA200, który tak naprawdę nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony przez producenta. Ostatni raz kiedy mogliśmy coś usłyszeć o tym tablecie, to czas kiedy został zatrzymany w FCC w celu przeprowadzenia jakichś testów i od tego momentu ślad całkowicie po nim zaginął.

Z tego co wiemy, Acer A200 powinien być naprawdę cienkim, posiadającym zaledwie 7-8 milimetrów urządzeniem, wyposażonym dodatkowo w dwurdzeniowy CPU, ale jednostka quad także nie może być wykluczona. Jeżeli premiera jest opóźniona, możemy liczyć na to, że tablet posiadał będzie na swoim pokładzie Androida Ice Cream Sandwich, nie chcemy jednak zbytnio spekulować i postawienie na Honeycomba będzie z pewnością bezpieczniejsze.

Tablet posiadał będzie przedni aparat i powinien być wyposażony w pełnowymiarowy port USB, slot na karty mikroSD oraz dodatkowe usługi od Acera takie jak clear.fi oraz Ring. Na poniższym wideo zobaczymy Honeycomba – jednak jak z pewnością doskonale wiecie, nie powinno się ufać wszystkiemu co widzimy w reklamie 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel