1

mBank wprowadza eKonto z darmowym internetem i tabletem iPad 2 lub Galaxy Tab

Apple iPad2

mBank wprowadza bardzo oryginalną ofertę zakupu mobilnego Internetu z tabletem internetowym. Nie byłoby w tym nic dziwnego, jakby nie robił tego bank! mBank oferuje eKonto z ofertą mobilnego Internetu oraz tabletu iPad 2 lub Samsung Galaxy Tab.

eKonto za 0 zł w mBanku i internet mobilny w sieci 4G Play w pakiecie to kolejny przepis mBanku na wygodny rachunek. Oferta dostępna jest dla nowych i dotychczasowych klientów, a usługi można wygodnie zamówić on-line.

Dodatkowo, stali klienci mBanku (posiadający „Ofertę dla Ciebie”, czyli automatycznie wyliczaną propozycję kredytową) – poza internetem mobilnym – mogą wybrać do rachunku eKonto także urządzenie mobilne: tablet Apple iPad 2 lub Samsung Galaxy Tab 10.1. Również ten sprzęt umożliwia korzystanie z szybkiego mobilnego internetu w sieci Play. W zamian klient co miesiąc płaci niską miesięczną stawkę za urządzenie i dostęp do sieci.

Szczegóły oferty eKonta z internetem i urządzeniami mobilnymi

 

Nowi klienci mBanku, którzy otworzą eKonto, mogą skorzystać z pakietu z mobilnym internetem w sieci 4G Play. Przy zachowaniu aktywności (aktywne korzystanie z karty płatniczej, regularne zasilanie rachnku), za internet mobilny i modem mogą nie zapłacić w ogóle. Dodatkowo, pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi są bezwarunkowo bezpłatne.

 

Standardowa opłata miesięczna za urządzenie i dostęp do internetu jest stała i wynosi 35 zł/mies. Umowa zawierana jest na 12 miesięcy. Każdego miesiąca limit transferu danych wynosi 3 GB, przy czym korzystanie ze stron internetowych mBanku nie obniża tego limitu.

 

  OFERTA DLA NOWYCH KLIENTÓW
Urządzenie dostępne z internetem Modem Huaweii E173
Opłata miesięczna (brutto) 35 zł
Miesięczny limit danych 3 GB
Długość umowy 12 miesięcy
Warunki promocji – internet za darmo Pierwsze trzy miesiące: usługa bezpłatna bezwarunkowo;

Kolejne cztery miesiące: usługa bezpłatna pod warunkiem realizacji transakcji kartą płatniczą w wysokości 100 zł/mies.;

Kolejne pięć miesięcy: usługa bezpłatna pod warunkiem realizacji transakcji kartą płatniczą w wysokości 100 zł/mies. oraz zapewnienia na rachunku wpływów w wysokości 1000 zł/mies.

 

Dotychczasowi klienci mBanku, posiadający „Ofertę dla Ciebie”, mogą do eKonta zamówić zarówno mobilny internet w sieci 4G Play, jak i internet z tabletem (do wyboru urządzenia: Apple iPad 2 lub Samsung Galaxy Tab 10.1). Promocja gwarantująca dostęp do internetu za darmo obowiązuje w przypadku oferty z modemem. W jej ramach z bezpłatnego internetu można korzystać przez 4 miesiące (w trakcie trzech miesięcy należy zasilać rachunek), a na 8 kolejnych okresów udzielany jest rabat (29 zł zamiast 35 zł/mies. w zamian za regularne zasilanie konta). Pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest bezwarunkowo bezpłatny.

 

Standardowa opłata miesięczna za modem i dostęp do internetu jest stała i wynosi 35 zł/mies. Umowa przy tej opcji zawierana jest na 18 miesięcy. Każdego miesiąca limit transferu danych wynosi 3 GB, przy czym korzystanie ze stron internetowych mBanku nie obniża tego limitu. W przypadku tabletów opłaty miesięczne także są stałe i wynoszą: dla Samsunga Galaxy Tab 10.1 – 79 zł/mies.; dla Apple iPada 2 – 99 zł/mies. Dodatkowo, obowiązuje jednorazowa opłata wstępna w wysokości odpowiednio: 79 zł i 99 zł. Umowa, bez względu na rodzaj tabletu, zawierana jest na 42 miesiące, a miesięczny limit transferu danych wynosi 5 GB.

 

  OFERTA DLA DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW
Urządzenie dostępne z internetem Modem Huaweii E173 Samsung Galaxy Tab 10.1 Apple iPad 2
Opłata miesięczna (brutto) 35 zł 79 zł 99 zł
Opłata wstępna (brutto) 0 zł 79 zł 99 zł
Miesięczny limit danych 3 GB 5 GB 5 GB
Długość umowy 18 miesięcy 42 miesiące 42 miesiące
Warunki promocji – internet za darmo Pierwszy miesiąc: usługa bezpłatna bezwarunkowo;

Kolejne trzy miesiące: usługa bezpłatna pod warunkiem zapewnienia na rachunku wpływów w wysokości 1000 zł/mies.;

Kolejne osiem miesięcy: usługa tańsza (29 zł zamiast 35 zł) pod warunkiem zapewnienia na rachunku wpływów w wysokości 1000 zł/mies.

Nie dotyczy Nie dotyczy

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz