0

Rozszerzenie zakazu sprzedaży Samsunga Galaxy Tab 10.1 w Australii

Galaxy Tab 10.1Sytuacja, która ma miejsce w Australii, może z pewnością zdziwić wielu użytkowników tabletów. O ile w Niemczech, Galaxy Tab otrzymał całkowitego bana i nawet zmodyfikowana wersja Galaxy Tab 10.1N ma być usunięta z wszystkich sklepów, to w kraju kangurów sytuacja staje się co najmniej niedorzeczna. W tym tygodniu słyszeliśmy juz, że zakaz sprzedaży został cofnięty, dzisiaj dowiadujemy się natomiast, że zostanie przywrócony i to na zaostrzonych zasadach!

9 grudnia, sąd podejmie decyzję, czy orzeczenie odwoławcze Apple zostanie uznane, czy też nie. Przedstawiciel Australijskiego Sądu Najwyższego, Dyson Heydon, wydał więc polecenie zablokowania sprzedaży urządzenia na jeszcze jeden tydzień.. Kilka dni temu, kiedy Samsung dowiedział się, że ban został zniesiony (jak się okazało tylko pozornie), rozpoczęło się planowanie ogromnej imprezy inauguracyjnej w Sydney, która miała oficjalnie wprowadzić Samsunga Galaxy Tab 10.1 na australijski rynek.

Samsung już wcześniej stwierdził, że jeżeli zakaz nie zostanie cofnięty do Bożego Narodzenia, wtedy firma całkowicie zrezygnuje z dalszych prób rozpoczęcia dystrybucji swojego tabletu w Australii. Cała historia mogła na początku wydawać się nawet trochę śmieszna, teraz jednak zagrywki Apple wydają się być coraz bardziej żałosne..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel