0

Oficjalna premiera tabletu Acer Iconia Tab A200 – dziesięciocalowy wyświetlacz i Tegra 2 na pokładzie [wideo]

AcerAcer Iconia Tab A200 z pewnością nie zrewolucjonizuje rynku tabletów, jest bowiem kolejnym urządzeniem mobilnym wyposażonym w dwurdzeniowy procesor Nvidia Tegra 2, dziesięciocalowy wyświetlacz oraz Androida Honeycomb – producent jednak już zapowiedział przyszły update do Ice Cream Sandwich.

Co do pozostałych specyfikacji, liczyć możemy na częstotliwość taktowania pojedynczego rdzenia CPU sięgającą 1Ghz, 1GB pamięci RAM, opcjonalnie 8 lub 16GB pamięci wewnętrznej oraz na 12,4mm grubości tabletu.

Jak podaje producent, nowa Iconia Tab, oferować ma 400h godzin czuwania oraz 8 godzin odtwarzania wideo, a wszystko to dzięki baterii o pojemności 3260mAh. Rozdzielczość ekranu wynosić może maksymalnie 1280×800 pikseli, a obraz ma być oczywiście wyświetlany w HD. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że tablet będzie dosyć ciężki, waży bowiem około 800 gramów. Należy zauważyć także, że Acer zdecydował wprowadzić się delikatną modyfikację softwaru Androida, a mianowicie dodać do interfejsu użytkownika, graficzny pierścień, który ułatwiać ma wielozadaniowość, dając użytkownikom dostęp do każdej aplikacji z dowolnego ekranu.

Lista funkcji zakończona jest pełnowymiarowym protem USB, slotem na karty mikroSD oraz aparatem 2MP umieszczonym z przodu i przeznaczonym do rozmów wideo.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel