0

NOVO7 – tablet z Androidem 4.0 za jedyne 100$!

NOVO7Czy możesz sobie wyobrazić tablet z najnowszą wersją Androida, Ice Cream Sandwich, który kosztuje zaledwie 100$? Wielu użytkowników wciąż oczekuje na pierwsze modele obsługujące rewolucyjny OS, jak podają jednak plotki, jednym z pierwszych urządzeń, na którym pojawi się Android 4.0, ma być NOVO7, naprawdę przystępny cenowo tablet, wyprodukowany w Chinach.

Akcja promocyjna NOVO7 opiera się przede wszystkim na haśle: „pierwszy tablet z Ice Cream Sandwich”, niska cena jest tutaj jednak także ogromną zaletą. Urządzenie posiada siedmiocalowy wyświetlacz, procesor 1GHz, tylny aparat 2MP oraz drugi, umieszczony z przodu (nie znamy jednak jego rozdzielczości). Pozytywnie zaskakuje fakt, że w NOVO7 zastosowano pojemnościowy ekran dotykowy, który obsługiwał będzie najprawdopodobniej rozdzielczość 1024×600 pikseli.

Producent urządzenia wspomina także o jego niezwykle niskim zużyciu energii, twierdząc, że podczas przeglądania stron praktycznie w ogóle nie zużywa baterii i będzie mógł zagwarantować 30h czasu czuwania. Warto wspomnieć także, że NOVO7 posiada 4GB wbudowanej pamięci, obsługę WiFi, slot na karty mikroSD oraz oczywiście dostęp do Android Marketu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel