0

Tablet ViewPad 7 w Komputroniku za 1499 zł

ViewPad 7Sieć sprzedaży sprzętu elektronicznego, Komputronik, wprowadza do sprzedaży multimedialny tablet internetowy ViewPad 7. Według producenta jest to alternatywa dla iPada 2, ale jakoś w to nie wierze. Cena ViewPad 7  wynosi 1499 zł.

ViewPad 7 dysponuje sporym, 7-calowym multidotykowym ekranem, który wyświetla obraz z dwóch kamer. Ta, którą umieszczono na tyle obudowy zapewnia rozdzielczość 3 Mpix, zaś z przodu znajduje się kamerka 0.3 Mpix – przydatna między innymi do czatów wideo. Z kolei korzystając z modemu 3G i systemu operacyjnego Android 2.2 użytkownik może przeglądać strony internetowe, sprawdzać pocztę i korzystać z ponad 100 tysięcy aplikacji dostępnych w Android Market (m.in. biblioteki e-booków Aldiko). Wbudowane głośniki stereo uprzyjemnią odtwarzanie teledysków, własnych nagrań i oglądanie filmów, na przykład w serwisie YouTube.

Menadżerowie docenią oprogramowanie Documents to Go, które ułatwia pracę w aplikacjach biurowych – Microsoft Word, Excel, Powerpoint i in. Program pozwala na wyświetlenie lub edycję dokumentów, jak również wprowadzanie zmian do arkusza kalkulacyjnego. Niemal wszystkich użytkowników ucieszy łatwy dostęp do portali społecznościowych, jak na przykład Facebook czy też możliwość zdalnego zarządzanie zdjęciami w serwisie Picasa. System Voice Search pozwala na głosowe wydawanie komend, na które ViewPad 7 również odpowie dźwiękowymi komunikatami. W niektórych sytuacjach – na przykład za kierownicą samochodu – znacznie ułatwia to obsługę sprzętu.

ViewPad 7 obsługuje karty microSD oraz mini-USB do maksymalnej pojemności 32 GB. Standard Bluetooth zapewni pełną łączność z bezprzewodowymi drukarkami i innymi przenośnymi urządzeniami. Natomiast wbudowany GPS we współpracy z Google Maps ułatwi dotarcie na spotkanie biznesowe lub na wakacyjny wypoczynek z rodziną. Baterie starczają na około 6 godzin ciągłej pracy.

Wymiary urządzenia wynoszą: 179x110x11.5 mm, zaś waga to 0,38 kg. Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta. Cena tabletu ViewPad 7 w internetowym sklepie Komputronik.pl wynosi 1499 zł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz