0

GTA III zadebiutuje na Androidzie oraz iOS już 15 grudnia!

GTA IIIŚwięty Mikołaj w tym roku przynosi nam bardzo ciekawy prezent, a mianowicie kultowy już tytuł jakim jest trzecia odsłona gry GTA – dostępna ma być na niektórych urządzeniach z Androidem oraz tych, które działają pod iOS. Rockstar Games ogłosiło to dokładnie przedwczoraj, a powodem było dziesięciolecie popularnego tytułu.

Produkt pojawi się w oficjalnych marketach obu systemów operacyjnych już piętnastego grudnia i kosztował będzie 4.99$. Pomiędzy wspieranymi urządzeniami znaleźć ma się między innymi iPad 1 oraz 2, iPhone 4 i iPhone 4S, HTC Rezound, LG Optimus 2X, Acer Iconia. ASUS Eee Pad Transformer, Motorola Xoom itd.

Osoby, które miały już możliwości testowania wersji GTA III na tablety i smartfony stwierdzili, że sterowanie i czułość dotyku jest trochę rozczarowująca. Fabuła gry przenosi nas jednak do legendarnego Liberty City, tak jak w oryginalnym wydaniu Grand Theft Auto, fani serii więc z pewnością będą zachwyceni, będą bowiem mieli możliwość przeżycia tych samych uniesień podczas wirtualnej rozrywki co dekadę temu. Czy ktoś z was ma zamiar pobierać nowe GTA III?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel