0

Wyciek zdjęć i danych technicznych tabletu LG Optimus Pad LTE

LG Optimus Pad LTEO LG Optimus Pad LTE mogliśmy usłyszeć już jakiś czas temu – azjatyckie przedsiębiorstwo promowało go jako swoje pierwsze urządzenie obsługujące łączność 4G LTE. Niektóre informacje na temat gadżetu wyciekły już wcześniej, w sieci pojawiły się jednak nowe zdjęcia i bardziej szczegółowe specyfikacje. Pogłoski mówią, że tablet ma zadebiutować już 15 grudnia, informacja nie została jednak potwierdzona przez przedstawicieli LG.

Nowe zdjęcia pochodzą z Azji i pokazują Optimus Pad LTE ze zmodyfikowaną obudową. Urządzenie ma 8.9 cala, dotykowy wyświetlacz TFT WXGA o rozdzielczości 1280×768 pikseli, dwurdzeniowy procesor Qualcomm o częstotliwości taktowania 1.5GHz, 1GB pamięci wbudowanej oraz slot na karty mikroSD.

LG Optimus Pad LTE wyposażony jest także w podwójny aparat z funkcję rejestrowania obrazu w 3Dtylny aparat posiada 8MP i lampę błyskową LED przedni natomiast, 1.3MP. Zastosowany system operacyjny to Android 3.2.1 Honeycomb, istnieć ma jednak możliwość aktualizacji do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel