0

AllView AllDro Speed – nowy tablet z procesorem 1.2GHz [wideo]

AllView AllDro SpeedCzy ktoś z was pamięta jeszcze AllView? Wywodzącą się z Rumunii firmę, która jakiś czas temu wypuściła na rynek dwa tablety? Cóż, teraz powracają z o wiele bardziej atrakcyjnym urządzeniem, a mianowicie AllView AllDro Speed, które zaoferować może procesor o częstotliwości taktowania 1.2GHz.

CPU, o którym mowa, to Cortex A8, wspierany przez czterordzeniowy układ graficzny, Mali 400, dzięki któremu tablet tak płynnie obsługuje Androida w wersji 2.3.4. Nowy gadżet od AllView wyposażony jest w slot kart mikroSD, siedmiocalowy, pojemnościowy ekran dotykowy, edytor zdjęć i możliwość przesyłu wideo w czasie rzeczywistym. Co więcej, AllView AllDro Speed obsługuje WiFi i DLNA oraz posiada funkcjonalność zdalnego pulpitu – możesz więc za jego pomocą sterować komputerem, nawet kiedy nie znajdujesz się w pobliżu biurka.

Nowy tablet od AllView daje możliwość odtwarzania plików wideo w rozdzielczości nawet do 3480×2160 pikseli, oczywiście dzięki zastosowaniu kabla HDMI podłączonego do projektora. Listę specyfikacji zamyka przedni aparat, słownik T9, obsługa gier 3D dzięki OpenGL ES w wersji 1.1 lub 2.0. Producent urządzenia widzi w nim także potencjał na uruchomienie Androida 4.0 Ice Cream Sandwich w przyszłości, nie możemy jednak zagwarantować, że będzie miało to miejsce.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel