0

Tablet Maiqi z Tegra 2 i Honeycombem za niespełna 260 dolarów

Maiqi ElectronicsChiny chyba nigdy nie przestaną nas zadziwiać – najpierw słyszymy o kosztującym 100$ tablecie z Androidem 4.0, a teraz zyskaliśmy informacje o innym, tanim urządzeniu, które może okazać się interesujące i pozwolić w dużym stopniu modyfikować standardowy interfejs systemu operacyjnego od Google.

Tablet firmy Maiqi Electronics wyposażony jest w procesor Tegra 2 i działa na Androidzie Honeycomb, swoim zewnętrznym wyglądem przypominając trochę ViewPad 10S. Urządzenie posiada 10.1-calowy ekran pojemnościowy, obsługujący maksymalną rozdzielczość 1024×600 pikseli oraz 512MB pamięci RAM. Znajdziemy w nim także port HDMI, Bluetooth i przedni aparat dobrej jakości.

Nie zdziwiłbym się, gdyby w najbliższym czasie urządzenie otrzymało aktualizacje do Androida Ice Cream Sandwich – doświadczenie już niejednokrotnie pokazało, że mniejsze przedsiębiorstwa potrafią być czasami kilka kroków przed potentatami rynku. Produkt kosztuje niespełna 260$, może więc spotkać się z dużym zainteresowaniem.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel