2

Premiera czterordzeniowego ASUS Transformer Prime w Rumunii już dzisiaj!

Transformer PrimePraktycznie cały świat z niecierpliwością oczekuje na wydanie pierwszego czterordzeniowego tabletu i jak się okazuje, mieszkańcy Rumunii już dzisiaj będą mieli okazję dokładniej go poznać! Na 16 grudnia zapowiedziany został bowiem oficjalny event firmy ASUS w Bukareszcie, w czasie którego oficjalnie zaprezentowany ma być ASUS Transformer Prime z czterordzeniowym CPU.

Oczywiście, nie musi to oznaczać, że produkt od razu trafi do sklepów – może się okazać, że na półkach pojawi się dopiero pod koniec grudnia lub nawet później. Nowa wersja Eee Pad Transformer, wyposażona jest w procesor Tegra 3, wyświetlacz o przekątnej 10.1-cala i rozdzielczości 1280×800 pikseli. Jak podaje producent, urządzenie pracować może nieprzerwanie nawet przez osiemnaście godzin, co jest wynikiem dosyć imponującym.

Nowy tablet od ASUS-a, wyceniony powinien być na około 500$, w Rumunii cena będzie z pewnością o prawie 200$ wyższa. Za taką cenę liczyć możemy jednak na 32 lub 64GB pamięci wewnętrznej, 1GB pamięci RAM, WiFi, Bluetooth, aparat 8MP oraz Androida Honeycomb (update do Ice Cream Sandwich będzie jednak jak najbardziej możliwy.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel