0

WordPress 2.0 dostępny na Androida – nowy interfejs, dodatkowe funkcje, wsparcie dla tabletów [wideo]

WordpressJeżeli posiadasz tablet i chciałbyś wyciągnąć jak najwięcej ze swoich blogerskich doświadczeń, to przygotuj się do premiery WordPressa 2.0, dostępnego na Androida z całkowicie nowym interfejsem użytkownika i wzbogaconym o dodatkowe funkcje. Developerzy postarali się także o dodanie wsparcia dla tabletów, o czym możesz się przekonać oglądając wideo umieszczone pod postem.

Dzięki wprowadzonym zmianą, użytkownicy poprzez jedno kliknięcie uzyskują dostęp do najważniejszych funkcji platformy WordPress. Nowa wersja zawiera formatowanie tekstu, rozbudowane funkcje obsługi mediów oraz dostosowanie do różnych wielkości ekranów jak i rozdzielczości. Szczególnie widać to w przypadku tabletów, gdzie dodatkowa przestrzeń wyświetlacza może być wykorzystana w pełnym zakresie – między innymi podczas przeglądania postów, stron, komentarzy i tak dalej. Aplikacja dostępna jest w Android Markecie za darmo i jak na razie robi furorę wśród użytkowników, którzy jednogłośnie ocenili ją na pięć gwiazdek.

Aplikacja waży 1.4MB – po pobraniu pliku i jego instalacji będziemy mieli możliwość napisania nowego postu, założenia nowej strony, szybkiego zuploadowania zdjęcia lub video, dodania i zarządzania komentarzami i wpisami, przejścia do panelu administracyjnego itd. Poniższe wideo z pewnością udowodni Ci, że aplikacja jest przyjazna dla użytkownika i naprawdę niezwykle intuicyjna. Zapraszamy do oglądania! 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel