2

Lenovo przygotowuje czterordzeniowego LePada na targi CES 2012?

LenovoRok 2012 będzie w przypadku tabletów niewątpliwie okresem popularyzacji czterordzeniowych procesorów. Za coraz powszechniejszym trendem zamierza podążać także Lenovo, które pracuje nad tabletem LePad wyposażonym w cztery rdzeni. Chociaż jest to tylko i wyłącznie plotka, to przypatrując się zmianom, które zachodzą w poszczególnych kanałach dystrybucji można stwierdzić, że azjatyckie przedsiębiorstwo rzeczywiście przygotowuje się do produkcji takowych urządzeń.

Nie wiemy jednak, czy Lenovo skorzystać z procesorów Nvidia Tegra 3, czy też z nowych rozwiązań proponowanych przez TI OMAP. Wszystko powinno wyjaśnić się pierwszego stycznia przyszłego roku, wtedy bowiem produkt ma trafić do masowej produkcji, a następnie pojawić się na targach CES 2012, które mają miejsce w tym samym miesiącu. Lenovo jak na razie wypuściło tablety w serii ThinkPad oraz IdeaPad, żaden z nich jednak jak na razie nie odniósł większego sukcesu.

ThinkPady są nieporęczne, niewygodne i nie mogą poszczycić się zbyt imponującą żywotnością baterii. Być może z mocą obliczeniową czterordzeniowego procesora i Androidem Ice Cream Sandwich na pokładzie, sytuacja ulegnie zmianie. Jakie jest wasze zdanie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel