0

Samsungi z serii Galaxy Tab nie otrzymają aktualizacji do Ice Cream Sandwich?

Galaxy TabJeżeli należysz do grona tych osób, które z niecierpliwością oczekują na aktualizację systemu operacyjnego w Samsungach Galaxy Tab i Galaxy S do Ice Cream Sandwich, to mamy dla Ciebie złe wiadomości. Samsung wydał bowiem oficjalne stanowisko, w którym informuje, że Android w wersji 4.0 nigdy nie pojawi się na tychże urządzeniach. Oczywiście, zawsze możesz skorzystać z modyfikowanych i nieoficjalnych ROM-ów, jednak przygotowany przez samego producenta soft, na pewno się nie pojawi.

Jako główny powód, Samsung podał fakt, że skórka TouchWiz jest o wiele trudniejsza do zaimplementowania w nowszej wersji oprogramowania. Problemy sprawia także oprogramowanie do przeprowadzania wideokonferencji oraz dodatkowe widżety, nie wspominając już o aplikacjach sieci komórkowej i wskaźnikach lokalizacji – wszystko to utrudnia życie Samsungowi i zmusiło przedsiębiorstwo do zrezygnowania z poszczególnych aktualizacji.

Pomimo tej średnio wesołej wiadomości, chciałbym skorzystać z okazji i złożyć wam wszystkim serdeczne życzenia świąteczne z okazji dzisiejszej Wigilii – mam nadzieję, że wielu z was, znajdzie pod choinką swój wymarzony tablet! 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel