0

Taihe Era – klon Galaxy Tab z podwójnym slotem na karty SIM

Taihe EraTaihe Era to chińska firma, o której mogłeś usłyszeć już wcześniej z powodu ich bardzo dobrego klonu Motoroli Xoom 2 z Ice Cream Sandwich. Najciekawsze było to, że urządzenie pojawiło się jeszcze, zanim Motorola ogłosiła dostępność Androida 4.0 dla swojego nowego tabletu. Teraz, Taihe Era powraca ponownie, z tabletem przypominającym Samsunga Galaxy Tab 7.

Urządzenie posiada wsparcie dla łączności GSM oraz TD-SCDMA EVDO 3G, gdzie ta druga charakterystyczna jest właśnie dla Chin. Tablet wyposażony jest w pojemnościowy ekran o rozdzielczości 800×480 pikseli, procesor Qualcomm 7627 i 512MB pamięci RAM. Na pokładzie znajdziemy także slot na karty SD i układ graficzny Adreno 200 GPU, przystosowany pod gry. Urządzenie zaoferować może również podwójny slot na karty SIM co jest z pewnością jego największym atutem.

Cały czas nie wiemy jednak na ile tablet zostanie wyceniony – jeżeli cena nie przekroczy 250$ to jego zakup będzie z pewnością opłacalny. Skorzystalibyście z urządzenia od Taihe Era? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel