3

Wyciek tabletu Acer A700 Full HD z procesorem Quad Core

Acer Iconia Tab A700W internecie pojawiły się kilka dni temu, pierwsze zdjęcia Acera A700, interesującego tabletu Full HD, wyposażonego w czterordzeniowy procesor. Jego premiera będzie na pewno ważnym wydarzeniem, jest to bowiem pierwszy tablet z wyświetlaczem Full HD, działający na systemie Android. Wewnętrzne źródła mówią, że urządzenie ważyć ma około 650 gramów – może i jest to dużo, jeżeli jednak weźmiesz pod uwagę, że w środku znajdzie się bateria o pojemności 9800mAh, a całe urządzenie posiada dziesięć cali przekątnej, to wtedy wydaje się naprawdę lekkie.

Jak mogłeś się już z pewnością domyślić, Acer A700 zapewni Ci rozdzielczość 1980×1200 pikseli. Co do pozostałych specyfikacji to znajdziesz tutaj łączność WiFi, Bluetooth 3.0, slot na karty SIM, mikroSD oraz wejście mikroHDMI. Na tylnej ścianie znajdziemy aparat 5MP z lampą błyskową LED, na przedniej ścianie natomiast aparat HD 1.3MP do wykonywania połączeń wideo.

Wszystko wskazuje na to, że Acer A700 Full HD, zostanie zaprezentowany na targach CES 2012 w przeciągu następnych dni i najprawdopodobniej mamy do czynienia z urządzeniem działającym na procesorze Nvidia Tegra 3 i systemie operacyjnym Ice Cream Sandwich.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel