0

AT&T Pantech Element – debiut tabletu z LTE już 8 stycznia

Pantech ElementAT&T przygotowało dla swoich abonamentów naprawdę interesujące urządzenie obsługujące łączność LTE, a mianowicie tablet Pantech Element, który według uzyskanych przez nas informacji, zadebiutować powinien już 8 stycznia! Jeżeli rozprzestrzeniane w sieci pogłoski są prawdziwe, to możemy spodziewać się urządzenia z ośmiocalowym wyświetlaczem, dwurdzeniowym procesorem 1,5GHz, Androidem Honeycomb oraz 16GB pamięci wewnętrznej.

Pantech Element wyposażony ma być również w dwa aparaty – tylni o rozdzielczości 5MP i możliwości zapisu obrazu w FullHD oraz przedni aparat 2MP przeznaczony głównie do rozmów wideo. Urządzenie ma być niezwykle wytrzymałe oraz odporne na kontakt z wodą i skrajnymi temperaturami, możemy więc spodziewać się dosyć topornego i solidnego designu. Jak na urządzenie o takiej specyfikacji, cena jest naprawdę atrakcyjna, powinna bowiem zamknąć się w 299$.

Pantech Element może okazać się świetnym wyborem dla wszystkich tych, którzy nie chcą wydawać 500-600$ na urządzenia takie jak Galaxy Tab 8.9, czy też HTC Jetstream, szczególnie, że takowe ceny oferowane są dopiero w przypadku podpisania dwuletniej umowy z AT&T na świadczenie usług telekomunikacyjnych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel