0

Toshiba przygotowuje niedrogi tablet na CES 2012

ToshibaOstatnie plotki związane z działalnością firmy Toshiba podają, że przygotowuje ona nie tylko najcieńszy tablet na świecie, który zaprezentowany powinien być podczas tegorocznych targów CES, ale jednocześnie urządzenie z niskiej półki cenowej, aby trafić do jak największej liczby klientów.

Zaprezentowany na zdjęciu tablet, ma posiadać ponoć siedmiocalowy wyświetlacz obsługiwać rozdzielczość 1024×600 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon, podstawowy aparat na tylnej ścianie, port mikroUSB oraz slot na karty mikroSD. Urządzenie obsługiwało będzie także łączność Bluetooth oraz WiFi, a nad wydajnym działaniem wszystkiego czuwać ma Android Honeycomb. Cena jakiej możemy się spodziewać, z całą pewnością nie przekroczy 200 dolarów.

Urządzenie będzie z pewnością rywalem dla Amazon Kindle Fire, który w czasie okresu świątecznego sprzedawał się w ogromnych ilościach. Musimy poczekać jeszcze kilka dni, aby dowiedzieć się, czy tajemnicze urządzenie od Toshiby to plotka, czy też rzeczywiście zostanie wprowadzone do sprzedaży.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel