0

iStyle – nowy magazyn dla społeczności Apple

OKładka iStyle MagazineW styczniu ukazuje się pierwszy numer nowego czasopisma, które odpowiada na zainteresowania i styl życia użytkowników produktów Apple’a, iStyle magazine.

Nowy tytuł iStyle magazine wydaje wydawnictwo MIT MEDIA Group Sp. z o. o. Jest to pierwszy w Polsce magazyn dedykowany dla użytkowników produktów Apple’a, wydawany w wersji drukowanej. W sprzedaży dostępny będzie od 3 stycznia 2012 roku. Nakład kwartalnika wynosi 52 000 egzemplarzy, a koszt egzemplarza to 12,99zł. Dystrybuowany będzie w większości saloników prasowych w Polsce, m.in. w Empiku, Garmond Press, Ruch, Inmedio, Relay, Traffic Club, Eurokiosku.

iStyle Magazyn przeznaczony jest dla osób, które stale poszukują nowości rynkowych, mają od 21 do 45 lat, zarabiają powyżej średniej krajowej, są mieszkańcami dużych i średnich miast, są to klienci marki Apple, których cechuje duża lojalność wobec ulubionych marek, dlatego stanowią cenną grupę klientów w wielu branżach.

Treść magazynu poświęcona będzie zarówno produktom firmy Apple’a, jak i produktom konkurencyjnych marek. Wiadomości o tematyce technologicznej będą uzupełniać treści lifestylowe, tak aby iStyle magazine był zarówno źródłem rozrywki, jak i kompetentnych informacji.

Wydawca iStyle magazine, wydawnictwo MIT MEDIA Group Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku już od 11 lat. Ma w swojej ofercie wiodące tytułu o telefonach komórkowych, takie tytuły jak Mobility – magazyn mobilnych technologii, Mobile Reseller Polska- poradnik biznesowy dla branży mobilnych technologii czy Katalog Testów Mobility- zbiór testów najnowszych sprzętów na rynku.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz