0

CES 2012: Project Fiona – tablet od Razera dla graczy oficjalnie zaprezentowany [wideo]

Project FionaRazer właśnie zaprezentował na targach CES w La Vegas, tablet dla graczy o nazwie Project Fiona. Jest to urządzenie wycenione na 1000$, działające na Windows 8, które na rynku pojawić może się w czwartym kwartale bieżącego roku. Ten potężny tablet, działający na trzeciej generacji procesorów Core i7 Ivy Bridge, wyposażony jest w zintegrowane kontrolery i drążki analogowe, jak widać na zamieszczonym zdjęciu.

Jako, że urządzenie działa na systemie Windows, najprawdopodobniej kompatybilne będzie z wszystkimi grami wypuszczanymi na komputery osobiste i to bez konieczności specjalnej optymalizacji. Tablet charakteryzuje się także posiadaniem akcelerometru i super czułego, dotykowego ekranu. Razer ujawnił, że już kilka firm zapowiedziało chęć produkcji gier dostosowanych bezpośrednio do tego innowacyjnego urządzenia, z tego też powodu w najbliższym czasie mają one otrzymać pierwsze wersje tabletu.

Assassin’s Creed Revelations ma być jednym z pierwszych tytułów, który pojawi się na urządzeniu. Jesteśmy jednak bardzo ciekawi, jak rozwiązana zostanie sprawa żywotności baterii – procesor jest bowiem naprawdę potężny jak na tak mały gadżet. Więcej szczegółów znajdziecie w materiale wideo, znajdującym się poniżej:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel