1

CES 2012: Skype tablet od Panasonic

Wydawać by się mogło, że każdy większy gracz na rynku gadżetów elektronicznych ma swoją wizję na rozwój tabletów. Najlepszym dowodem na to jest zaprezentowany na targach CES 2012 tablet od firmy Panasonic, przystosowany do popularnej na całym świecie aplikacji Skype. Chociaż sam pomysł brzmi ciekawie, to co do samej specyfikacji, to nie oczekujcie tutaj na zbyt wiele.

Urządzenie posiada siedmiocalowy ekran LCD, standardowy port słuchawkowy, slot na karty SD i przedni aparat, oczywiście do wideorozmów. Jednostka zintegrowana jest także najprawdopodobniej z Facebookiem, nie wiemy jednak na jakim systemie operacyjnym działa. Jako, że tablet ma głównie wspierać Skype, to zastosowany w nim jednordzeniowy procesor 1GHz jest z pewnością wystarczający.

Jesteśmy ciekawi, czy Skype oferuje jakieś specjalne usługi związane z tabletem przygotowanym przez Panasonica –jak na razie nie udało nam się uzyskać takowych informacji, jeżeli dowiemy się czegoś więcej, natychmiast wam o tym napiszemy. Panasonic Skype tablet wydaje się być urządzeniem niszowym, czy według was ma szanse na zwojowanie sobie sympatii użytkowników?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel