1

PlayBase Go – tablet przyjazny dla najmłodszych, w atrakcyjnie cenie!

PlayBase GoJeżeli jesteś rodzicem szukającym przyjaznego dla dzieci tabletu, to z całą pewnością powinieneś dokładniej przyjrzeć się urządzeniu PlayBayse Go. Model ten, dostosowany jest do możliwości oraz potrzeb najmłodszych i dostępny już od 270$. Gadżet wyprodukowany został przez firmę Karuma i posiada w sobie wiele aplikacji ułatwiających naukę oraz funkcji edukacyjnych.

Znajdziemy tutaj kilka preinstalowanych aplikacji dla dzieci, posiadających naprawdę łatwe i intuicyjne sterowanie, dzięki czemu z urządzenia będą mogły korzystać nawet te pociechy, które nie opanowały jeszcze umiejętności czytania. Jeżeli chodzi o samą specyfikację, to znajdziemy tutaj siedmiocalowy ekran pojemnościowy oraz jednordzeniowy procesor 1.2GHz. PlayBase Go posiada również 1GB pamięci RAM i 8GB pamięci wewnętrznej. Tablet zapewnia cztery godziny pracy na w pełni naładowanej baterii oraz aparat 0.3MP. Pokrowiec Playcover zastosowany w urządzeniu, który dostępny jest w różnorodnych kolorach, ułatwia utrzymanie urządzenia oraz chroni go przed uszkodzeniem w razie upadku na ziemię.

PlayBase Go działa na systemie Android Gingerbread, jednak w przeciągu najbliższych miesięcy, miejsce ma mieć aktualizacja, do najnowszej wersji OS-a od Google. Ktoś z was sprezentował by swojemu dziecku taką zabawkę? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel