2

Fujitsu Stylistic M532 – tablet z procesorem Tegra 3 [wideo]

Fujitsu Stylistic M532Chociaż w czasie targów CES 2012 zaprezentowano naprawdę wiele modeli nowych tabletów, to nie wszystkich z nich dotarły na tenże event – jednym z nich jest Fujitsu Stylistic M532 – wyposażone w czterodzeniowy procesor Nvidia Tegra 3 urządzenie, z Androidem 4.0 na pokładzie i całkiem rozsądną ceną, zamykającą się w 499 euro. Chociaż na zamieszczonym poniżej materiale wideo tablet działa na Androidzie 3.2, to producent zapewnił, że w momencie premiery z całą pewnością znajdziemy w nim ICS.

Urządzenie azjatyckiego producenta posiada dziesięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280×800 pikseli, 16GB pamięci wewnętrznej, slot na karty SIM oraz aparat 8MP. Znajdziemy tutaj także przednią kamerkę 3MP, przeznaczoną oczywiście do wideokonferencji. Jeżeki wszystko pójdzie dobrze, to tablet będzie mógł zadebiutować jeszcze w maju tego roku. Osoby, które miały możliwość testowania urządzenia, mówią, że działa niezwykle płynnie i posiada rozbudowane funkcje interakcji.

Jest to już czwarty lub piąty czterordzeniowy tablet, o którym słyszeliśmy na początku tego roku, a jak doskonale wiemy, nie skończył się nawet styczeń! Jeżeli taka tendencja będzie utrzymywała się na rynku w przeciągu następnych miesięcy, to wszyscy miłośnicy tabletów z całą pewnością będą mieli możliwość wyboru pomiędzy ogromną gamą, najnowocześniejszych urządzeń. Jeżeli chcesz bliżej poznać Fujitsu Stylistic M532, zapoznaj się z poniższym filmikiem!

I jak wrażenia? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel