0

Notion Ink Adam – Android 4.0 dzięki ROM-owi Alpha

Notion Ink AdamSprawy posuwają się coraz bardziej do przodu z tabletem Notion Ink Adam, pomimo, że urządzenie cały czas nie zyskało sobie przewidywanej popularności. Dzięki ROM-owi Alpha, który jest obecnie dostępny do pobrania, na urządzeniu możemy uruchomić najnowszą wersję Androida, Ice Cream Sandwich. W zamieszczonym poniżej materiale wideo, możecie zapoznać się z funkcjonalnością urządzenia po aktualizacji systemu operacyjnego.

Poprawki obejmują między innymi dźwięk oraz liczne czujniki (między innymi kompas), Bluetooth, bug związany z przechodzeniem w stan uśpienia oraz akcelerację sprzętową. ROM zapewnia także w pełni działające WiFi, HDMI video, pojemnościowe przyciski oraz możliwość uruchomienia karty SD.

Rzeczy, które cały czas pozostały do poprawki to między innymi bugi związane z działaniem łączności 3G, problem z aparatem, pamięcią masową i akceleracją wideo w przypadku filmików z YouTube w wysokiej jakości. Jeżeli jesteście zainteresowani, możecie pobrać najnowszy ROM dla tabletu Notion Ink Adam STĄD.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel