0

Acer Iconia Tab A510 i A700 Quad Core już w kwietniu, znamy ceny!

Acer Iconia Tab A700Właśnie poznaliśmy oficjalne daty premiery tabletów Acer Iconia Tab A510 i A700 na rynku europejskim. Wszystko wskazuje na to, że urządzenia na półki sklepowe trafią już w kwietniu i oba posiadały będą czterordzeniowe procesory Nvidia Tegra 3 oraz dziesięciocalowe wyświetlacze. Największą różnicą jest tutaj rozdzielczość – A510 obsługiwał będzie maksymalnie 1280×800 pikseli, na A700 obraz wyświetlany będzie natomiast w imponującej rozdzielczości 1920×1080 pikseli.

Acer Iconia Tab A510 dostępny ma być już od 647$, jeżeli natomiast chodzi o posiadającą 64GB pamięci wersję A700, to producent chce zaoferować ją za 969$. Ceny oczywiście mogą pójść w dół, jeżeli konkurencja na rynku okaże się bardzo trudna. Doczekać mamy się także Acera A511 z obsługą łączności 3G. Produkcja pełną parą ma ruszyć już w przyszłym miesiącu, a wersje z wbudowaną pamięcią o pojemności 16GB mają być podstawowymi dla obu jednostek. Warto przypomnieć, że oba urządzenia zostały zaprezentowane na CES 2012 w tym miesiącu i że A510 wyposażony jest w aparat 5MP z tyłu, kamerę 2MP do wideokonferencji, łączność WiFi, slot na karty mikroSD i cztery procesory o częstotliwości taktowania 1.3GHz.

A710 posiada dokładnie ten sam procesor, system operacyjny Android Ice Cream Sandwich, Bluetooth, slot na karty mikroSD, HDMI, 1GB pamięci RAM oraz spersonalizowane przez Acera oprogramowanie. Dostosowanie dotyczy tutaj widżetów ekranu głównego oraz Acer Ring – orkągłego menu uruchamiania poszczególnych skrótów aplikacji.
Kiedy urządzenia pojawiają się na rynku, mogą spotkać się z naprawdę ogromnym zainteresowaniem, jakby bowiem nie było ich specyfikacja robi spore wrażenie. Czy ktoś z was jest zainteresowany zakupieniem jednego z najnowszych tabletów z linii Acer Iconia Tab? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel