0

PocketBook A10 3G – E-reader z funkcjami multimedialnymi trafia na rynek

PocketBook A10 3GNa rosyjskim rynku pojawił się właśnie bardzo interesujący produkt, a mianowicie PocketBook A10 3G – czytnik elektronicznych książek z modułem 3G, który pozwala użytkownikom na dostęp do internetu przy naprawdę dużych prędkościach. Urządzenie wspiera łączność UMTS/HDSPA i jest kompatybilne także z sieciami EDGE/GPRS oraz GSM. E-reader pozwala na wyszukiwanie informacji, ich pobieranie, przeprowadzanie wideokonferencji oraz synchronizację z najpopularniejszymi portalami społecznościowymi.

Za pomocą PocketBook A10 3G możesz także sprawdzić swojego maila, a wszystko to na dziesięciocalowym, kolorowym ekranie dotykowym, obsługującym rozdzielczość 1024×768 pikseli. Na pokładzie PocketBooka znajdziemy także procesor 1GHz, Androida Gingerbread, 512MB pamięci RAM, 4GB pamięci wbudowanej, slot na karty SD, przedni aparat 2MP, WiFi 802.11 b/g/n oraz Bluetooth.

Produkt wyceniony jest na 470$, co jak na czytnik e-booków może być ceną dosyć zaporową – w internecie można znaleźć go jednak za kilka dolarów mniej. Jak myślicie, czy urządzenie tego typu jest w stanie skutecznie zastąpić standardowe tablety? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel