0

Komputronik: Tablety Lark FreeMe w promocji, ceny o 20-30 proc. niższe

Lark FreeMe 70.2W ofercie internetowego sklepu Komputronik.pl można znaleźć promocję związaną z tabletami Lark FreeMe. Większość modeli jest tańszych o około 20-30 proc. Topowy model Lark FreeMe 70.5 DVBT GPS kosztuje 499 zł brutto.

Wszystkie modele Lark FreeMe zostały wyposażone w 7-calowe ekrany, które zapewniają rozdzielczość na poziomie 800×480 pikseli. Pracują pod kontrolą systemu Android w wersji 2.2 lub 2.3 i zapewniają możliwość korzystania z dysków twardych o pojemności do 2 do 4 GB. Dwa modele z sześciu dostępnych mogą odbierać sygnał naziemnej telewizji cyfrowej (70.4 DVBT oraz 70.5 DVBT GSP). Tyle samo „Larków” zawiera moduł GPS i darmową nawigację NavigoPL (70.3 GPS oraz 70.5 DVBT GPS). Najlepszymi parametrami charakteryzuje się tablet Lark FreeMe 70.5 DVBT GPS. Produkt ten stanowi kompilację trzech urządzeń w jednym: tabletu, przenośnego telewizora i nawigacji. Moduł DVB-T jest oczywiście zgodny z zastosowanym w Polsce standardem dekodowania obrazu MPEG-4 (w czołowych krajach Europy wykorzystywany jest standard MPEG-2).

Oferta dostępna jest w sklepie Komputronik.pl.

Zamierza ktoś skorzystać z tej oferty? Czy jest ona naprawdę tak rewelacyjna, jak to zachwala Komputronik? Jak myśliscie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz