2

Jak zdobyć darmowego BlackBerry PlayBook? Wystarszt, że opracujesz aplikację pod Androida!

BlackBerry PlayBookSpadek cen BlackBerry Playbook w ostatnich miesiącach, z pewnością cieszy wielu fanów urządzeń mobilnych. Zaczynając od ceny 499$, przeceniony został na 199, następnie na 99 (za taką cenę mogli nabyć go jednak tylko i wyłącznie pracownicy), a obecnie możesz go otrzymać całkowicie za darmo! W celu uzyskania bezpłatnego BlackBerry PlayBook, musisz być developerem aplikacji pod Androida, który przygotuje program dedykowany właśnie pod urządzenie firmy RIM i opublikuje go przed trzynastym lutego.

W działaniach tych, można wyczuć nutkę desperacji ze strony Research In Motion, dla wielu osób jest to jednak świetna okazja na zdobycie tabletu o naprawdę porządnej specyfikacji. Jeżeli jesteś zainteresowany spróbowaniem swoich sił, wystarczy, że prześlesz aplikację na maila developeroutrechprogram@rim.com i poczekasz na decyzję osób zaangażowanych w projekt. Dla tych, którzy nie pamiętają, PlayBook otrzymał wsparcie dla aplikacji dedykowanych na Anroida, aby przyciągnąć tych konsumentów, których nie zadowalały możliwości oficjalnego systemu operacyjnego działającego na urządzeniu.

Teraz jednak, z PlayBook OS 2.0, który rozwiązuje większość braków oryginalnego oprogramowania, tablet prezentuje się naprawdę porządnie i jeżeli do gustu przypadł Ci Amazon Kindle Fire, produkt firmy RIM także powinien wzbudzić Twoje zainteresowanie – jakby bowiem nie było, za przygotowanie urządzeń odpowiedzialny jest ten sam wytwórca, a mianowicie firma Quanta Computer.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel