0

Allview Alldro 2 Speed 3G – przystępna cena ośmiocalowego tabletu

Allview Alldro 2 SpeedJeżeli jesteś zainteresowany ośmiocalowym tabletem za 200 euro, to pochodzący z Rumunii Allview Alldro 2 Speed, powinien wzbudzić Twoje zainteresowanie. Wspominany już wcześniej na łamach naszego serwisu gadżet, jest rebrandowaną wersją chińskiego urządzenia, przystosowaną dla konsumentów z Europy Wschodniej i posiada Androida Gingerbread oraz obsługę łączności 3G, a także WiFi.

Warto także zauważyć, że Allview Alldro 2 Speed posiada procesor Cortex A8 1.2GHz, układ graficzny Mali 400, 8GB pamięci wewnętrznej oraz aparat 2MP na tylnej ścianie. ośmiocalowy wyświetlacz posiada format 4:3 i obsługuje rozdzielczość do 800×600 pikseli. Musicie również wiedzieć, że rumuńskie urządzenie posiadało będzie wsparcie dla DLNA, posiada port HDMI oraz kilka preinstalowanych aplikacji przygotowanych przez producenta.

Allview Alldro 2 Speed waży niespełna 500 gramów oraz posiada 11.29 milimetra grubości, co sprawia, że jest urządzeniem względnie lekkim i cienkim i nie powinien powodować dyskomfortu nawet podczas wielogodzinnego używania.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel