1

Windows 8 Build 8220 – screenshoty i funckjonalność

Windows 8Windows 8 Build 8220, czyli najbliższa ostatecznej wersji konsumenckiej edycja systemu Microsoftu przystosowanego pod urządzenia mobilne, trafił awłaśnie do sieci – dokładniej mówiąc screenshoty jej interfejsu oraz opis podstawowych możliwości. To co rzuca się od razu w oczy to nowy i ulepszony Charms Bar, a także brak przycisku Start.

Na użytkowników czeka także wiele nowych wzorów dla Metro Start Screen, automatyczne aktualizacje IE 10 oraz grupowanie aplikacji. Windows Store cały czas nie działa w tymże wydaniu systemu, ale Microsoft obiecuje, że będzie już w pełni funkcjonalny w beta demie, które zaprezentowane ma być pod koniec lutego. Inne rzeczy, które zostały dodane, to zestaw ikon, skróty na Charm Bar, nowy szablon menu aplikacji, zmieniona organizacji klawiszy w podzielonej klawiaturze, poprawa bugów oraz wiele innych, małych usprawnień.

Windows 8
Nie wiem jak wy, ale my już nie możemy doczekać się, aby zobaczyć w akcji jakieś aplikacje przystosowane pod to wydanie Windows 8 i przetestować do czego są zdolne. Co myślicie o tych zmianach w Windows 8? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel