0

Samsung Galaxy Tab 2 – siedmiocalowe urządzenie z Androidem 4.0, już od 450$

Samsung Galaxy Tab 2Samsung w ostatnim czasie udowodnił, że coraz poważniej zainteresowany jest rynkiem tabletów, zapowiedź modelu Galaxy Tab 2, nie powinna być więc dla nikogo zaskoczeniem. Urządzenie, o którym mowa, posiada siedmiocalowy wyświetlacz, działa na Androidzie Ice Cream Sandwich i według obecnych wycen, kosztować będzie około 450$.

Za taką cenę, otrzymać możemy dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1GHz, 1GB pamięci RAM, wyświetlacz WSVGA, bazujący na technologii PLS TFT LCD i obsługujący rozdzielczość 1024×600 pikseli, łączność WiFi, aparat 3MP o stałej ogniskowej oraz aparat VGA z przodu. Tablet posiada także HSPA+, Bluetooth 3.0, A-GPS, 8/16/32GB pamięci wewnętrznej do wyboru, slot na karty pamięci oraz baterię o pojemności 400mAh. Samsung Galaxy Tab posiada zaledwie 10.5mm grubości i wyposażony został w takie usługi jak Touch Wiz z obsługą Live Panel, dostep do Samsung Apps, ChatON, Kies Air i wiele innych.

Samsung potwierdził, że urządzenie pojawi się w Wielkiej Brytanii w marcu, zapowiadając także, że niedługo później powinno ono zadebiutować w krajach skandynawskich i to właśnie tam pojawić ma się wersja z obsługą 3G – ta już jednak kosztowała będzie 556$.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel