2

MODECOM FreeWAY AX. Połączenie tabletu i nawigacji

MODECOM FreeWAY AXFirma Modecom wprowadza do sprzedaży urządzenie o nazwie MODECOM FreeWAY AX, które łączy w sobie zalety tabletu internetowego oraz nawigacji GPS.

Użytkownicy ruchu drogowego mogą skorzystać z 5-calowego ekranu dotykowego o rozdzielczości (800×480 pikseli). Wyświetlacz jest pokryty specjalną powłoką antyrefleksyjną zapewnia dużą jasność i doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie podróży w pełnym słońcu, jak i podczas wieczornych oraz nocnych wyjazdów.

Sercem urządzenia jest procesor ARM11 o taktowaniu 1 GHz, który oprócz obliczania tras zapewnia odtwarzanie filmów w jakości HD, a także obsługę zaawansowanych aplikacji. Akcelerator 3D zwiększa dodatkowo moc obliczeniową i pozwala na płynne wyświetlanie grafiki w grach. Urządzenie zawiera również transmiter FM, który zwiększa możliwości multimedialne urządzenia, bezprzewodowo łącząc się z systemem nagłośnienia zamontowanym standardowo w pojeździe. Nie zapomniano również o module WiFi, dzięki któremu nawiążemy łącze internetowe poprzez popularne hot-spoty, udostępnioną sieć w obrębie hotelu, pola namiotowego lub wynajętego domku letniskowego.

Sugerowana cena MODECOM FreeWAY AX – 499 PLN.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz