1

Harris – wytrzymały tablet działający na Honeycombie. Jest w stanie wytrzymać kontakt z bronią palną?!

HarrisFirma Harris znana jest z produkowania najbardziej wytrzymałych, zaawansowanych technologicznie urządzeń. Obecnie do ich grona, zaliczyć możemy także siedmiocalowy tablet działający na Androidzie Honeycomb i posiadający niezwykłe właściwości. Urządzenie dokładniej zobrazowane jest na zdjęciu, a ten konkretny model nosić będzie nazwę Harris RF-3590. Tablet obsługuje rozdzielczość 1024×600 pikseli i posiada dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,5GHz oraz 2GB pamięci RAM LPDDR2.

Specyfikacja przedstawia się nienajgorzej, chociaż od urządzeń tego tupu zazwyczaj oczekuje się tylko i wyłącznie wytrzymałości, nie licząc na żadne rozbudowane funkcjonalności. Harris jest tutaj jednak sporym zaskoczeniem, oferuje bowiem aparat 8MP z tyłu oraz przednią kamerę internetową o rozdzielczości 2MP. Gadżet obsługuje także połączenia w technologii WiFi, GPS, Bluetooth, nie wspominając już o 3G, Ethernecie oraz portom HDMI, USB oraz slocie na kartę SD. Wbudowana pamięć liczy standardowo 64GB i w razie potrzeby, może zostać zwiększona do 128GB.

Produkt zaprojektowany został z myślą o żołnierzach znajdujących się na polu bitwy. Aby ułatwić im korzystanie z urządzenia, zapewniona jest w nim także aktywacja i komunikacja głosowa. Co do samej ceny, żadne dokładniejsze informacje nie zostały podane – nie mamy się jednak czemu dziwić, nie jest to bowiem produkt przeznaczony dla cywili.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel