0

Tablet z podwójnym ekranem od NEC zadebiutuje na MWC 2012

NECW przeciągu ostatnich kilkunastu godzin, w sieci mogliśmy znaleźć kilka ciekawych informacji na temat urządzenia mobilnego od NEC z podwójnym ekranem, które przez niektórych postrzegane jest jako telefon, dla nas jednak wygląda bardziej jak tablet. Format urządzenia jest bardzo zbliżony do Sony Tablet P, z tą jednak różnicą, że wyświetlacze znajdują się po stronie zewnętrznej.

Gadżet działający na Androidzie ma być zaprezentowany w Barcelonie podczas MWC 2012. Wydaje się, że jak na razie produkt jest w bardzo wczesnej fazie planowania, z tego też powodu specyfikacja nie jest jak na razie znana. Z powodu podwójnych wyświetlaczy możemy spodziewać się, że jeden z nich wykorzystywany będzie jako wirtualna klawiatura. Nic nie wyklucza także możliwości, że NEC będzie promował swój produkt jako smartablet, może być używany bowiem jako telefon, a kiedy połączymy oba wyświetlacze ze sobą otrzymujemy jeden duży ekran (niestety, przedzielony zawiasem).

NEC opisuje swoje przyszłe urządzenie jako najlepszy gadżet do obsługi chmur informacyjnych, dodając także, że działało będzie ono na Ice Cream Sandwich, będzie obsługiwało łączność 4G LTE i najprawdopodobniej wyposażone zostanie w dwurdzeniowy procesor.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel